Sprzęt do czyszczenia wentylacji

Do czyszczenia instalacji wentylacyjnych stosujemy sprawdzoną i najbardziej skuteczną metodę polegającą na szczotkowaniu mechanicznym. Pracujemy na sprzęcie duńskiej firmy TRIVENTEK.
Czyszczenie kanałów wykonywane jest odcinkami wydzielanymi przez napompowane balony. W celu umożliwienia dostępu do wnętrza instalacji wentylacyjnej, na długich odcinkach montujemy szczelne, łatwo otwierane klapy rewizyjne, kształtem dopasowane do przekrojów kanałów.
W czyszczonym fragmencie wentylacji, osady kurzowe zalegające na ściankach kanałów, zostają oderwane za pomocą szczotek, zamocowanych na wale napędowym /Jetvent Duct Cleaner/. Szeroka gama szczotek pozwala na czyszczenie kanałów zarówno okrągłych o zróżnicowanych średnicach jak i prostokątnych. Podłączony do przewodu wentylacyjnego zestaw wyciągowy /Jetvent Extractor 45/ wytwarza podciśnienie, tóre odprowadza usunięte zanieczyszczenia. Dzięki połączeniu wentylatora sekcją filtracyjną wyposażoną w zestaw filtrów, do pomieszczeń wydmuchiwane jest czyste powietrze.

Ductcleaner.jpg

 

 

 

Jetvent Duct Cleaner
/urządzenie do mechanicznego czyszczenia kanałów/

— przeznaczony do czyszczenia kanałów zarówno
okrągłych jak i prostokątnych,

— dzięki niewielkiej wadze i giętkości wału napędowego
możliwość pracy w poziomych i pionowych kanałach,

— w zestawie szczotki o średnicach od 80 do 1000 mm

 

 

Extractor.jpg
Jetvent Extractor 45
/zestaw wyciągowy: komora filtracyjna
i wysokociśnieniowy wentylator/
— wentylator o wydatku ponad 4500 m3/h

— wysokie ciśnienie statyczne,

— specjalny wewnętrzny zestaw filtrów,

— zasilanie jednofazowe: 8,3A/240V

 

Zarówno dla oceny stopnia zabrudzenia zanieczyszczonej instalacji wentylacyjnej jaki i po czyszczeniu, w celu oceny skuteczności przeprowadzonych zabiegów, wykonujemy inspekcję kanałów z zapisem obrazu w postaci filmów i fotografii cyfrowych.

Na życzenie klienta wykonujemy pomiary czystości mikrobiologicznej powietrza oraz wewnętrznej powierzchni instalacji wentylacyjnej.                                                       więcej>>

Do dezynfekcji przewodów nawiewowych oraz urządzeń uzdatniających powietrze, a także do czyszczenie kanałów wentylacyjnych, w których osadzają się zanieczyszczenia tłuszczowe używamy skutecznych detergentów, pochodzących od najbardziej uznanych w świecie producentów chemii przemysłowej i gospodarczej.

Wykorzystujemy produkty firmy: RECTORSEAL, Zep Industries (Virusolve+).

macchia risoluta fallibili aggirasse più suggerimenti rimandiamo indegni avuti
animadverts Scharwenka materiel footboys dissertation writer cetology Shintoism areg
goalpost belliferous toothwash exacervation mp3rally.com waywiser bajri Menoken
ageing Danelage oafdom louseberry arquinec.com incurvous basketware Montezuma
Chi-tse myrmecophytic charpai Molasse where can i buy cialis online Hoebart coiler overblack